X-LOFT - Nové lofty Libeň. Nízkoenergetické byty v centru Prahy.

Navštivte www.design-development.cz

Prostor, originalita, design

Prostor, originalita, design

Hledáte originální a odlišné byty v blízkosti centra Prahy? Projekt X-LOFT Vám nabízí mnohem více! Vyberte si atypicky řešení slunný loft, prostorný mezonet nebo klasický byt s předzahrádkou. Všechny byty mají neobyčejné designové vybavení interiéru v rámci standardu v ceně. Projekt X-LOFT není jen obyčejná novostavba, ale projekt, který vám nabízí zcela nový a pozitivní přístup k bydlení.

Na golf, na kolo, do parku

Na golf, na kolo, do parku

Projekt X-LOFT svou jedinečnou polohou nabízí široké možnosti sportovního využití. 200 metrů od projektu můžete navštívit wellness centrum, v docházkové vzdálenosti jsou tenisová a badmintonová hřiště, volejbalové, fotbalové a golfové hřiště i další sportoviště. Pro milovníky přírody je v okolí cyklostezka, park Thomayerovy sady i řeka.

Nízkoenergetický, ekologický

Nízkoenergetický, ekolgický

Využití kvalitních materiálů, zateplení fasády, trojskla, solární panely a rekuperace tepla pomáhají významně snižovat provozní náklady (až o 70%). Nízkoenergetický X-LOFT získal jako první rezidenční projekt stříbrný certifikát SBToolCZ, který hodnotí kvalitu budovy z hlediska udržitelné výstavby. X-LOFT není jen obyčejná novostavba.

Centrum, metro, nákupy

Centrum, metro, nákupy

300 metrů na tramvaj i na metro, 7 minut do centra Prahy. Silnou stránkou projektu X-LOFT je komplexní občanská vybavenost a snadná dopravní dostupnost. V bezprostřední blízkosti projektu se nachází pestrá nabídka obchodů či služeb, nákupní centrum, školy i úřady.