X-LOFT - Nové lofty Libeň. Nízkoenergetické byty v centru Prahy.

Moderní a designové byty

Na návrhu projektu X-LOFT se podílelo mnoho architektů, designerů a jiných profesí. Chtěli jsme tímto projektem ukázat, že ozvláštnit se dá nejen exteriér, ale do detailu zpracovat i interiér. Navštívili jsme spoustu dodavatelů různých moderní a nadstandardních materiálů. A odborníci vybrali pro Vás to nejlepší v široké škále, aby při Vašem detailnějším výběru už bylo jasné, že kvalita a design je základ.

Například jsme použili hladké sádrové stěrky v kombinaci s kvalitními nátěry v obytné místnosti a betonovými stěnami v kombinaci s nerezovým plechem či velkoformátové rektifikované keramické obklady v koupelně. Na podlahách najdete velkoformátovou italskou keramickou dlažbu nebo dřevěné plovoucí podlahy speciálně vytvořené pro koupelny. Schodiště je moderní a vzdušné díky kombinaci dřeva, nerezu a kovu.

Zde na našem webu naleznete pouze ukázku povrchů, koupelen a zařizovacích předmětů. Rádi Vám zašleme detailnější katalog, kde si můžete vybrat spoustu těchto doplňků, které Vás budou provázet Vaším šťastným bydlením.

Rádi Vám je v areálu představíme a ukážeme v našem vzorovém bytě a nebo v showroomu. Naši odborníci Vám poradí, co bude pro Vás nejvhodnější.

Bude to například designový otopný žebřík ve stříbrné barvě? Poloskrytá zářivka v kombinaci s bodovým osvětlením? Nebo několik typů podlah ať už z dřevěných parket, z designových laminátových plovoucích podlah, marmolea nebo ekologických korkových podlah.